Niezbędnik

Odpowiadając na często zadawane pytania, zbieramy garść najważniejszych informacji i zamieszczamy w jednym miejscu, po to by ułatwić każdemu przejście pewnej drogi – od zrodzenia się w głowie pomysłu wzięcia udziału w Vincentianie, przez wysłanie formularza zgłoszeniowego, aż do przyjazdu na największe w Polsce spotkanie młodych Rodziny Wincentyńskiej.

35. edycja Przeglądu Piosenki Religijnej „Vincentiana”

W Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach k. Krakowa

Informacje już niebawem 😉

Dla młodych i nieco starszych! Do udziału w Vincentianie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia!

Nie. Konkurs muzyczny jest tylko jednym z elementów radosnego, muzycznego spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem. Tym właśnie jest Vincentiana.

Udział w konkursie mogą wziąć zarówno całe zespoły jak i soliści. Każdy musi przygotować dwa utwory o tematyce religijnej, z czego jeden musi być własnego autorstwa (tekst i muzyka) i jeden musi nawiązywać swoją treścią do tematyki wincentyńskiej. Chodzi o tematy zaczerpnięte z duchowości wincentyńskiej, związane z osobą św. Wincentego a Paulo lub z dziełami miłosierdzia, które pełnił Ojciec Ubogich.

Koszt pełnego uczestnictwa wynosi 120 zł! W tej cenie organizatorzy zapewniają zakwaterowanie na terenie CE „Radosna Nowina 2000”, wyżywienie, opiekę medyczną, ubezpieczenie. Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje swój identyfikator, oficjalny śpiewnik 35. Vincentiany i specjalny gadżet.