Wesprzyj nas

Szanowni Państwo,

Przegląd Piosenki Religijnej VINCENTIANA jest dziełem, którego korzenie wyrastają z zaangażowania naszych poprzedników – ludzi kochających Pana Boga i muzykę: Kleryków, a dziś już Kapłanów Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Początki przedsięwzięcia były bardzo skromne. Wszak pierwsza edycja przeglądu odbyła się tylko w obrębie naszego Seminarium. Jednakże już w następnym roku zaprosiliśmy zespoły młodzieżowe z różnych parafii w Polsce, dzięki czemu VINCENTIANA rozwijała się. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu życzliwych nam instytucji i firm. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że VINCENTIANA to jeden z najlepszych przeglądów piosenki religijnych w Polsce! Jest to także czas budowania przyjaźni z Bogiem i innymi młodymi ludźmi z całego kraju.

Wszystko to, nie byłoby możliwe bez wielkiej pasji i determinacji w pracy naszych poprzedników. To dziedzictwo zobowiązuje. Czerpiąc wzorce od profesjonalnych zespołów muzycznych oraz organizatorów podobnych przedsięwzięć, stworzyliśmy coś, co służy całej naszej społeczności. Jesteśmy z tego dumni. Wielokrotnie korzystaliśmy z rady specjalistów, którzy dzielili się z VINCENTIANĄ swoją wiedzą i umiejętnościami. Dzięki naszej współpracy stworzyliśmy wydarzenie, którego przez cały rok nie może się doczekać wielu młodych ludzi z różnych stron Polski. Zawdzięczamy to wypracowaniu standardów nie tylko widowiskowych, lecz także w dziedzinie organizacji i promocji wydarzenia.

VINCENTIANA to wiele wspaniałych chwil – budowania przyjaźni i rozwoju muzycznych talentów. Mamy nadzieję, że oprócz tego wszystkiego, spełnią się też nasze marzenia o tym, by VINCENTIANOWA młodzież była szczęśliwa dzięki dojrzałej relacji z Bogiem, wspólnej pasji, jaką jest muzyka i dużej liczbie przyjaciół z całego kraju. Możliwe, że któraś z tych młodych osób, już przecież zdolnych i utalentowanych, osiągnie sukces na skalę Polski, czy świata, z czego niewątpliwie bylibyśmy bardzo dumni.

Będziemy nadal wkładać cały nasz wysiłek, aby wydarzenie, które stało się wizytówką całej naszej społeczności przyniosło oczekiwane owoce. Skupia ono uwagę lokalnych mediów, a dzięki przeszło 30 – letniej historii stanowi atrakcyjny i oczekiwany punkt dorocznego spotkania dla wielu ludzi z całego kraju.
Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Partnerom. Dzięki ich zaangażowaniu rozwijamy nasze przedsięwzięcie, które trwa już 33 lata, a z każdym kolejnym rokiem staje się bardziej atrakcyjne, zarówno dla organizatorów, uczestników oraz Darczyńców.

Bądźcie z nami, dołączcie do VINCENTIANY!

kl. Wojciech KACZMAREK
Główny organizator 33. PPR  VINCENTIANA 2018

 

Konto bankowe:
34 1500 1142 1211 4002 4500 0000
Tytułem: VINCENTIANA

 

Pliki do pobrania:
Vincentiana 2018 – oferta