You are currently viewing VINCENTIANA trwa… czyli o przygotowaniach do VINCENTIANY 2019 słów kilka!

VINCENTIANA trwa… czyli o przygotowaniach do VINCENTIANY 2019 słów kilka!

Pół roku? Aż tyle? A może tylko tyle? Tyle czasu pozostało nam do rozpoczęcia 34. edycji Przeglądu Piosenki Religijnej VINCENTIANA! A to oznacza tylko jedno – wzmożenie działań Grupy Organizacyjnej!

Zapisz datę w kalendarzu!

Tegoroczne spotkanie młodych, okraszone: rekolekcyjnym wyciszeniem, występami utalentowanych artystów i nawiązaniem nowych przyjaźni, odbędzie się na początku lipca. A dokładnie w dniach 1 – 4 lipca. Skorzystamy z gościny (to już się staje naszą tradycją) Centrum Edukacyjnego Radosna Nowina 2000 w podkrakowskich Piekarach.

Łk 10,3

Znane jest już hasło 34. VINCENTIANY! Są to słowa Pana Jezusa z Ewangelii wg św. Łukasza (10,3): Idźcie, oto was posyłam. Stąd też, tematyka tegorocznego spotkania obejmie misyjność.
Jak być misjonarzem w codzienności? Jak być misjonarzem w szkole, na studiach, czy w pracy?
Czy aby świadczyć o Panu Jezusie, muszę wyjeżdżać gdzieś hen daleko pod biegun północny?
Może masz pomysł na to, jak odpowiedzieć na powyższe pytania? Czy odkryłeś już swoją życiową misję?

Gwiazdy i ciekawi goście…
Klerycki zespół LAZARYŚCI

Rokrocznie staramy się doprowadzić do stworzenia przestrzeni, w której uczestnicy VINCENTIANY spotykają się ze znamymi ludźmi, którzy dzielą się świadectwem osobistej relacji do Pana Jezusa. Mowa tu nie tylko o muzycznych gwiazdach, wszak w przeszłości na scenie VINCENTIANY pojawiali się m.in.: Arka Noego, TGD, czy rok temu niemaGOtu, ale i osobach, które swoje życiowe spełnienie zawdzięczają Kochającemu Ojcu w Niebie. Kogo w tym roku zaprosimy na VINCENTIANĘ? Bądźcie na bieżąco! Niebawem pierwsze wiadomości o gwiazdach tegorocznego festiwalu!

To na razie tyle!

Już wkrótce podamy Wam więcej szczegółów naszego lipcowego spotkania!
Bądźcie z nami na bieżąco na stronie i naszym profilu na Facebooku.

Prosimy Was o modlitwę!
VINCENTIANA trwa!

Grupa Organizacyjna 34. VINCENTIANY