Szanowni Państwo,

Przegląd Piosenki Religijnej VINCENTIANA jest dziełem, którego korzenie wyrastają z zaangażowania naszych poprzedników – ludzi kochających Pana Boga i muzykę: Kleryków, a dziś już Kapłanów Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Początki przedsięwzięcia były bardzo skromne. Wszak pierwsza edycja przeglądu odbyła się tylko w obrębie naszego Seminarium. Jednakże już w następnym roku zaprosiliśmy zespoły młodzieżowe z różnych parafii w Polsce, dzięki czemu VINCENTIANA rozwijała się. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu życzliwych nam instytucji i firm. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że VINCENTIANA to jeden z najlepszych przeglądów piosenki religijnych w Polsce! Jest to także czas budowania przyjaźni z Bogiem i innymi młodymi ludźmi z całej Polski.

Wszystko to, nie byłoby możliwe bez wielkiej pasji i determinacji w pracy naszych poprzedników. To dziedzictwo zobowiązuje. Czerpiąc wzorce od profesjonalnych zespołów muzycznych oraz organizatorów podobnych przedsięwzięć, stworzyliśmy coś, co służy całej naszej społeczności. Jesteśmy z tego dumni. Wielokrotnie korzystaliśmy z rady specjalistów, którzy dzielili się z VINCENTIANĄ swoją wiedzą i umiejętnościami. Dzięki naszej współpracy stworzyliśmy wydarzenie, którego przez cały rok nie może się doczekać wielu młodych ludzi z różnych stron Polski. Zawdzięczamy to wypracowaniu standardów nie tylko widowiskowych, lecz także w dziedzinie organizacji i promocji wydarzenia.

VINCENTIANA to wiele wspaniałych chwil – budowania przyjaźni i rozwoju muzycznych talentów. Mamy nadzieję,  że oprócz tego wszystkiego, spełnią się też nasze marzenia o tym, by VINCENTIANOWA młodzież była szczęśliwa dzięki dojrzałej relacjiz Bogiem, wspólnej pasji, jaką jest muzyka i dużej liczbie przyjaciół z całego kraju. Możliwe, że któraś z tych młodych osób, już przecież zdolnych i utalentowanych, osiągnie sukces na skalę Polski, czy świata, z czego niewątpliwie bylibyśmy bardzo dumni.

Będziemy nadal wkładać cały nasz wysiłek, aby wydarzenie, które stało się wizytówką całej naszej społeczności przyniosło oczekiwane owoce. Skupia ono uwagę lokalnych mediów. Niesie ono również wartości marketingowe, które zostały szczegółowo przedstawione w tej ofercie.

Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Partnerom. Dzięki ich zaangażowaniu rozwijamy nasze przedsięwzięcie, które trwa już 33 lata, a z każdym kolejnym rokiem staje się bardziej atrakcyjne, zarówno dla organizatorów, uczestników oraz partnerów, realizując założone cele promocyjne.

Bądźcie z nami, dołączcie do VINCENTIANY!

kl. Wojciech KACZMAREK
Główny organizator 33. PPR  VINCENTIANA 2018

 

Konto bankowe:
34 1500 1142 1211 4002 4500 0000
Tytułem: VINCENTIANA

 

Pliki do pobrania:
Vincentiana 2018 – oferta