v17-1183Szanowni Państwo,

Ponad trzydzieści lat temu, dzięki zaangażowaniu naszych poprzedników Kleryków, a dziś już Kapłanów Zgromadzenia Księży Misjonarzy, a przede wszystkim dzięki ludziom kochającym Boga i muzykę powstało dzieło Przeglądu Piosenki Religijnej „Vincentiana”. Początki całego przedsięwzięcia były skromne, pierwsza edycja odbyła się tylko w obrębie naszego Seminarium. Jednakże już w następnym roku zaprosiliśmy zespoły młodzieżowe z różnych parafii w Polsce i nasze przedsięwzięcie rozwijało się. Nie było by to możliwe bez zaangażowania wielu życzliwych nam firm i instytucji. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że „Vincentiana” to jeden z najlepszych przeglądów piosenki religijnych w Polsce, na wysokim poziomie. Jest to także czas budowania przyjaźni z Bogiem i innymi młodymi ludźmi z całej Polski.
To wszystko zostało osiągnięte dzięki pasji i determinacji w pracy naszych poprzedników. Czerpiąc wzorce od profesjonalnych zespołów muzycznych, uczestnicząc w podobnych wydarzeniach na najwyższym poziomie stworzyliśmy coś, co służy całej naszej społeczności i z czego jesteśmy dumni. Niejednokrotnie korzystaliśmy z rady profesjonalistów, którzy dzielili się z „Vincentianą” swoją wiedzą i umiejętnościami. Dzięki naszej współpracy stworzyliśmy wydarzenie, którego przez cały rok nie może się doczekać wielu młodych ludzi z różnych stron Polski. Zawdzięczamy to wypracowaniu standardów nie tylko widowiskowych, lecz także w dziedzinie organizacji i promocji wydarzenia.
Oprócz wielu wspaniałych chwil, jakie niesie za sobą „Vincentiana”, mamy nadzieję, że spełnią się nasze marzenia, czyli, że nasza młodzież dorośnie i będzie szczęśliwa dzięki dojrzałej relacji z Bogiem, wspólnej pasji, jaką jest muzyka i dużej liczbie przyjaciół z różnych stron Polski. Możliwe, że ktoś z tych młodych osób, już przecież zdolnych i utalentowanych osiągnie sukces na skalę Polski, czy świata, z czego niewątpliwie bylibyśmy dumni.
Będziemy nadal wkładać cały nasz wysiłek, aby wydarzenie, które stało się wizytówką całej naszej społeczności, przyniosło oczekiwane owoce. Skupia ono uwagę lokalnych mediów. Niesie ono również wartości marketingowe i biznesowe, które zostały szczegółowo przedstawione w tej ofercie.
Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Partnerom. Dzięki ich zaangażowaniu rozwijamy nasze przedsięwzięcie, które trwa niespełna 32 lata, a z każdym kolejnym rokiem staje się bardziej atrakcyjne, zarówno dla organizatorów, uczestników oraz partnerów, realizując założone cele promocyjne.

Bądźcie z nami, dołączcie do „Vincentiany”.
Kl. Artur Wojcieszak
Główny organizator 32. PPR „Vincentiana” 2017

 

Konto bankowe:
34 1500 1142 1211 4002 4500 0000
Tytułem: VINCENTIANA

 

Pliki do pobrania:
Vincentiana 2017 – oferta